| anonim_4396 a întrebat:

Ce grosime si lungime ati dori sa aiba penisul partenerului? Ce parere aveti de unul cu un penis de 13cm lungimr si la fel de gros? e prea mic? ari rade de el? l-ati refuza? ati fi dezamagite?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, cam mic... mai lipsesc vreo 5cm, sa fie cat de cat satisfacator happy

| Goete a răspuns (pentru Violleta2022):

Asta probabil depinde si daca vrea sa-l bage in borcan sau in galeata, ca banuiesc ca nu numai marimea **** conteaza si si a ***

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerci sa afli ce cred femeile despre marimea penisului tau. Am inteles ideea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu-mi doresc sa aiba penis persoana cu care fac sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe de alta parte, al tau e cam mic. Poti sa faci pipi cu el?

| KwaiShea a răspuns:

Intrebarea este pentru fete!