| أحب_دينيسا_أحب_ديني_1984 a întrebat:

Am 3 intrebari: De la ce varsta scapi de ata penisului? Fetelor de ce ripostati cu o lovitura in testicule cand cineva va atinge fundul? Pana unde se poate ajunge de la o lovitura in testicule, acordata de o fata?

Răspuns Câştigător
| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

1. Doar dupa ce faci sex cu 99 de fete
2. Ca si tu sa simti aceeas placere pe care o simt si ele
3. Dereglarea hormonala
Este posibil sa nu mai produci Testosteroni sau sa nu mai faci copiii

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) in 90% din cazuri NICIODATA.; 2. ) gest reflex de riposta.; 3.) lesin

| mihai69 a răspuns:

1. În mod normal, niciodată;
2. De proaste.
3. Până la spital.

| Emilian65 a răspuns:

1. Se poate rupe la primul act sexual sau nu se rupe niciodata;
2. Un gest de aparare la ceeace ce ii un baiat si ei nu-i place;
3. O lovitura puternica data de o fata in testicule, poate duce la impotenta, la pierderea capacitatii de a mai avea copii etc.

| Ađrian90 a răspuns:

1)În mod normal, niciodată
2)Păăăăi, ele ştiu că acolo doare foarte tare, şi cum nu le place să fie atinse de oricine, ele lovesc unde doare mai tare.
3)Dacă te-o prins bine de tot, poţi ajunge în spital. Deci, de acum în colo, când o să prinzi fetele de fund, următoarea mişcare este să-ţi apropii picioarele si să te ţi de ouă. Adică să-ţi pui mână acolo jos, încât dacă te lovesc să nu te doară aşa de tare.
Succes! :3

| drazz a răspuns:

1.dep; 2.ca nu gandesc si noi daca le dam un pumn vin cu mamele lor; 3. sa nu mai faci copii