| paula_5331 a întrebat:

Am 9 ani si am intalnit un baiat.in ore imi zambeste si se uita cu o fata de parca ii indragostit de mine. dar gand le spun la colege sal intrebe el raspunde cu pa. dar asta nu stiu de ce. poate cineva sa-mi raspunda?

8 răspunsuri:
| Munchkin a răspuns:

9 ani? Eu la vârsta ta citeam din Creangă şi mă uitam pe Cartoon Network...

| Serena1993 a răspuns:

Esti prea mica sa te gandesti la asta! eu am avut prieten de la varsta de 15 si acum am 17! ai toata viata la dispozitie! te-oi pomeni ca mai vrei si de la 11 ani sa mai faci si alte chestii! mai bine vezi-ti de scoala si apoi de baieti!

| Georgianna3723 a răspuns:

Intreaba`l daca vrea sa-i dai ****

| Mirii (:. a răspuns:

Paula, lasa baietii.Ai numa 9 anistraight face. Ai toata viata inainteoh go on.Nu te grabi ca nu are roststraight face. Si baietii se maturizeaza mai tarziu.de la 14-15 aniwinking. Nu la 9 straight face. Nu te astepta la nu stiu ce happy. Tu la 9 ani trebuie sa-ti vezi de scoala si de jocurile cu prietenele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat de mult ti-ai dori sa fii tratata ca o adolescenta, totusi nu ai ajuns nici in clasa a cincea. astea nu sunt intrebari de tine. tu joaca-te cu fetitele si cu baieteii in parc si lasa problemele sentimentale pentru alta data, adica pentru atunci cand o sa stii sa le faci fata. si cum stii tu, la 9 ani, ca arata o fata de baiat indragostit. aici sunt fete care au trecut de majorat si nu stiu daca un baiat este indragostit de ele sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti niste copii dragalasi happy. Mai aveti de crescut si de invatat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti raspund si eu : vedeti-va de scoala deocamdata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga tu nu sti cu ce se manca dragostea, mai ai pana ai sa inveti, ce faceti voi copii de 8-13 ani sunt copilari, a fi indragostit e teorie multa si lunga nu ma apuk sa tio spun, dar mai ai pana ajungi sa fi tratata ca o adolescenta de baieti, ce face respectivul sunt copilari.