| CookieMonsterDeea a întrebat:

vreau sa imi raspundeti la o intrebare.de luni la scoala am cunoscut un baiat.In primele zile nu ma baga in seama, dar dupa 3 zile niste baieti mai mari s-au luat de mine iar el mi-a luat apararea.Cand i-am multumit imi evita privirea si se balbaia.Peste inca o zi mi-a luat din nou aparerea, ba chiar s-a batut cu unul dintre baieti. I-am cerut id-ul pentru ai multumii iar el a raspuns foarte violent.La scoala se opreste cateodata se uita la mine si zambeste usor.Colegii mei si ai lui spun ca ma place dar eu nu stiu ce sa cred...va rogg ajutati-ma! ce parere aveti? ma place? si daca da ce sa fac in continuare? aa si app noi mai facem si sportul cu clasa lor.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu stiu sigur.Insa cred ca da, cred ca te place.De ce nu il intrebi? Daca tot iti ia apararea, sa-ti raspunda sincer la o intrebare:Te place?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa te duci la el si sa il tragi de limba cumva asa aflii daca te place.

| EuCuTine a răspuns:

Pai cred ca te place sigur dar este timid.Mai incearca sa vb cu el.

| Meloque a răspuns:

Depinde in ce clasa e. Daca e de la a 9-a in sus, s-ar putea sa te placa, dar nu cred ca o sa vrea o relatie. De obicei baiatul are mult de suferit intr-o relatie cu o fata de 13 ani, el fiind de 15-18 ani.