| angelica02 a întrebat:

Buna,m-am indragostit de un barbat insurat el se uita mai mereu la mine ma priveste lung si cateodata imi si zambeste si nu prea am vorbit cine stie ce,si nu am curajul sa ii spun, ce semne sa ii dau ca il iubesc, intr-o zi eram singura si m-a vazut si a venit la mine sa ma intrebe ce fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu dai NICI un fel de semn unui barbat insurat, oricat de indragostita ai fi de el.
Poate ca ai si tu mai mult respect pentru tine si cauti pe intreg pamantul asta un barbat liber, fericirea omului nu se cladeste pe nefericirea altcuiva, oricate vise ti-ai face.

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Uita-l,draga mea.

| neutrino a răspuns:

Daca este dotata de la mama natura, arata-i bine ceea ce-i poti oferi. Nu trebuie neaparat sa si vorbesti.

| vocea a răspuns:

Pai poti sa ii spui daca ai sentimente fata de el, iubirea este cel mai frumos sentiment trait, dar gandeste-te bine ca si tu poti fi in locul sotiei lui, daca iti onvine mult succes

| Mussette a răspuns:

O sa te **** si apoise intoarce la sotie. Daca asta vrei, da-te la el.

| Hakuouki a răspuns:

Mai minte omul, dar mai ia si o bucata de anafura.

Răspuns utilizator avertizat
| stark47 a răspuns:

Barbati vor fi mereu pradatori.asa ca daca u te oferi pe tava unt mari sanse ca el sa te accepte.
ideea e ca daca tu esti mai cu capul pe umeri, vezi-ti de tineretea ta si stai calma ca esti pana peste cap in situatia asta.nu te avanta in situatii in care nu o sa ai nici o cale de iesire decat una nasoala rau de tot.

| Alexandr a răspuns:

Este barbat insurat! Eu zic sa-l lasi in pace ca are nevasta nu cred ca o va parasi! Poate incearca sa fie dragut! Spune-i ca arata bine si este foarte atragator... date la el...MAI BINE NU DESTRAMA O FAMILIE! O SA TE COSTE MULT! funda?

| VerdeLila a răspuns:

Fata Domnului, m-ai tampit de creieri cu intrebarile tale! Nu inteleg de ce pui 50 de intrebari cu acelasi subiect? Vrei sa-ti aprobam gandurile tale porno cu acel preot? Daca tot esti asa credincioasa, de ce nu te duci sa te spovedeasca? Si asa afla si el ce sentimente pure nutresti pentru dansul happy
Tu singura te poti ajuta si orice dragoste trebuie impartasita!
Te astept cu o noua intrebare/vesti dupa ce ii spui. te pup