| paula_5331 a întrebat:

Am 9 ani si am intalnit un baiat dragut. la scoala in timpul orelor el se uita la mine si imi zambeste in pauze vb cu mine dar nu stiu daca ii palce de mine.in ore cand se uita la mine are o fata de indragostit dar gand le spun colegelor sa ii spuna ca imi place de el si el raspunde pa. dar nu stiu de ce poate cine va sa-mi da un raspuns?

2 răspunsuri:
| superwoman a răspuns:

Lasa baietii la varsta asta love struck
Ai sa te saturi de ei mai incolo oh go on, mai bine traieste acum copilaria, mai incolo nu vei mai putea

| wingis a răspuns:

Spune-i ca il iubesti si daca vrea sa fie iubitul tau. Daca taci nu faci nimic. Poti sa ii dai si un sarut:X! Dai fundita? Adica Click pe "Declara Raspunsul Castigator)