| maria_6679 a întrebat:

Am ajuns in final, a plecat baiatul pe care il iubesc si nu stiu cum am sa pot sa il uit si sa traiesc fara el.nu stiu ce sa fac el nici nu stie ce il iubesc.Imi vine sa plang pur si simplu simt ca nu mai pot. Mi-e foarte greu sa zic adio. ce sa fac ca sa nu mai simt aceasta durere si tristete are imi distruge inima? cum daca el e mereu in sufletul meu?

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, gandeste-te ca asa a fost sa fie si nu prea ai ce face... ce nu te omoara te face mai puternica. E greu, dar timpul le va rezolva pe toate; e foarte greu sa uiti persoana iubita, insa daca ai vointa poti reusi!
Stiu cum e, am trecut si eu prin asta si imi aminteasc ca a fost foarte dureros, dar durerea si tristetea nu trebuie sa te invinga, capul sus i bucura-te de viata.
Dragostea asta...lasa ca viata nu se termina la un baiat, trebuie sa gasesti puterea de a trece peste asta si a merge mai departe, vei intalni tu alt baiat care sa te faca sa il uiti pe acesta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te daca merita, daca da plangi in continuare dar nu se intoarce inapoi, daca nu vezi-ti de treaba nu merita sa plangi pentru baieti viata e prea frumoasa sa fii trista...
undeva e baiatul perfect pentru tine, trebuie doar sa va intalniti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o situatie grea stiu modul prin care traiesti si mie imi place de un baiat dar el are pe altcineva dar mi-am gasit altu pe mess asaca ati pot da pe fratele meu id lui este milo_boxer si mai are un id milo_zapata121 si are 16 ani mult noroc an continnuare succes