| anonimtotopoto a întrebat:

Buna TPU, deci eram acum doua sapt la iubitul meu acasa si specific ca n-am facut sex cu el dar doar ne-am sarutat si din greseala i-am atins p…. in timp ce ne sarutam si am simtit ceva umed la pantalonii lui si am luat repede mana dar e posibil sa raman gravida stiu ca suna prostesc si stiu cum se face un copil ca am aprp 17 ani dar vreau sa ma asigur.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar ai 17 ani?
Daca da, este chiar o problema daca tu crezi ca poti ramane insarcinata daca ai spermă pe mână.
Poate nu va fi nevoie sa mai folosesti gel pentru unghii.

| Violleta2022 a răspuns:

Din greseala ai bagat mana in chilotii lui?
Haide ma, ca astea sunt minciunele...
Nu pot sa cred ca o ditamai adlescenta de 17 ani este total incapabil sa inteleaga, cum ramane o femeie gravida si cum din greseala se trezeste cu mana in chilotii unui barbat.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramai gravida.

| VoidEternal a răspuns:

"stiu ca suna prostesc"

That's an understatement.

"si stiu cum se face un copil ca am aprp 17"

Nope. Chiar nu știi.

Sunt nemurate întrebări ca a ta pe TPU, n-ar trebui să mă mai mir, dar tu chiar crezi că atingând prin pantaloni sperma poți rămâne însărcinată?

Așa cum după Dante la porțile Infernului stă scris:
"Voi ce intrați, abandonați orice speranță"
la categoria asta de pe TPU ar trebui sa scrie:
"Voi ce intrați, abandonați orice logică"

Răsfoiește categoria, o sa găsești explicații cat de detaliate vrei dacă ai răbdare.

| Felissa13Eden a răspuns:

Nu ramai gravida daca ii atingi penisul. Singurul mod in care poti ramane gravida e prin penetrare vaginala si el sa ejaculeze inauntru. Orice alta deviație sexuala nu duce la sarcina.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu poți fi gravidă daca ai atins doar cu mâna spermă, daca nu a ajuns in vagin nu ai de ce sa iți faci griji. Stiu ca noi femeile suntem un pic paranoice cand vine vorba de sex dar nici chiar asa laughing

| Leron a răspuns:

N-are cum

| Maestrul76 a răspuns:

Broooooo, tu nu ai mai mult de 13 ani, si gen imi amintesc parca pe clasa a 7a faceai "Reproducerea"