| ANdrei_6696 a întrebat:

Am ajuns la 22 de ani și sunt virgin....nu îmi pot explica cum s-a întâmplat.
Acum.sunt frustrat din cauza aceasta, și mi-e teama sa încerc deoarece respectiva își va da seama ca sunt virgin.Cred cca dacă treci de 20 și încă nu ai devenit activ dpdv sexual nu prea mai ai șanse

21 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ehh,nu...Eu am întâlnit un tip la 26.
Dacă fata e mai experimentată, cu atât mai bine.Vei avea ce învăţa de la ea.Crede-mă,ştiu ce spun.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai cand se intampla asta poti sa bei putin si ea va crede ca ai fost mai slab din cauza bauturii...

| ANdrei_6696 explică:

Ce șanse as avea sa nu-și da seama de problema mea?

| constanta45 a răspuns (pentru ANdrei_6696):

O boala sexuala este o problema, nu faptul ca esti virgin!

| neutrino a răspuns:

Ipoteza ta este total falsa.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ca esti virgin la 22 ani.Nu-ti fie teama ca fata cu care vei face sex prima oara va rade de tine. Explica-i, ca ai avut alte prioritati care te-au retinut sa ai pietena(e) cu care sa faci sex.

| Fatamuntilor a răspuns:

As zice ca din contra...organul tau sexual este depin dezvoltat, apt sa faca fata situatiei.
Totul acum depinde de exprienta si cunostinte pe care vei avea grija sa le ai.

| LoveSleep a răspuns:

Săracu de tine!
Oare cum dormi noaptea?

| ywar a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa inveti alaturi de cineva ce sa faci? Si asta se invata in doi si nimeni nu s-a nascut invatat. Eu m-am culact cu o fata la 23 de ani si nu am murit. Sunt perfect normal, am invatat carte cat cuprinde, am absolvit onorabil o facultate si exemplele pot continua.
E greu sa gasesti pe cineva (o fata, o femeie) cu o structura verticala si OM adevarat. Nu iti ascund asta. Componenta "Noroc" trebuie sa mai fie si ea activata. Si o activezi daca incerci, nu stand pe loc. Si nu pe net unde ai sansa sa dai de frustrate care se razbuna pe baieti. Si, Doamne fereste!, mai lasa si urme cu boli. Deci, nu dispera si du-te sa practici un sport, du-te la dans (e un dans foarte senzual care se numeste kizomba!) si exemplele pot continua.
Multa bafta!

| ginoeugen23 a răspuns (pentru ywar):

Nu ii trebuuie cineva sa il invete cineva ce sa facahappy o sa stie el ce are de facut in momentul alalaughing

| ginoeugen23 a răspuns (pentru ywar):

O sa ajungi ca in filmul alahappy virgin la 40 de anilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...nasol ba! La varsta asta e penibil. Vai de steaua ta sa ajungi in halul asta! Rad curcile!

Trebuie neaparat sa mergi la un psiholog. Iti trebuie consiliere.
Nu te va ajuta deloc, evident. Dar mai face si altul un ban cinstit de pe urma fraierilor care fac o drama din virginitatea lor. laughing

„Cred cca dacă treci de 20 și încă nu ai devenit activ dpdv sexual nu prea mai ai șanse".

Cu aceasta credinta poti sa mergi si in mormant bre! laughing Daca nu te duce capul de mai mult.

| FelixRadu21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Să știi că și eu am 22 ani, aproape 23, și sunt exact la fel. N-am avut niciodată o relație cu nimeni, nici prieteni în viața mea, și toate din cauză că sunt timid. Ce să fac?

| Arthiom a răspuns:

Stai calm ma, daca ar fi sa te condamne pentru asta ar insemna ca ea e *******nca(scuze pentru exprimare). Ar trebui sa te gandesti ca abia acum ar trebui sa incepi, si dimpotriva, daca ai ajuns asa la varsta asta nu inseamna ca e ceva grav

Răspuns utilizator avertizat
| diaadb a răspuns:

Daca gasesti o fata cuminte, va aprecia crede-ma si ar fi un plus sa gasesti si o fata virgina.

| Discord a răspuns:

Nu-si poate da seama ca esti virgin decat daca observa ca nu ai experinta dar chiar nu e necesar sa-ti faci griji pentru ca nu e mare lucru sa faci sex si nu e anormal sa nu gasesti persoana potrivita mai alez daca ai alte prioritatiwinking

| Anonimasimpla a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea nu este nicio problema, si eu sunt la fel, si nu trebuie sa-ti fie rusine, nu este o boala.Doar ca lumea din ziua de azi are alte mentalitati proaste, si tocmai sigur acest lucru cred ca te frustreaza, deoarece te gandesti ca bai ala nu mai e virgin si eu sunt, ceva de genul acesta.

| bogdann123465 a răspuns:

Salut. Problema ta nu exista. Poti sa fii virgin pana la 90 de ani, nimeni nu te condamnahappy

| constanta45 a răspuns:

Sunt fata si iti spun ca ai foarte multe sanse big grin
O fata la locul ei, care te iubeste si pe care o iubesti, nu o sa rada de tine. Daca ai rezistat pana acum, ai rabdare sa o faci cu fata de care o sa fii indragostit!
Nu ai avut nici o relatie?