| Mihaiasdd a întrebat:

Daca am contact sexual (sunt baiat, sunt virgin) sunt sanse sa nu mă dezvirginez?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Niciuna; hmmm... de fapt, ar fi o variantă: să-ți „moară" la intrare. Și atunci... clar nu te dezvirginezi, că nici contact sexual nu mai poți avea.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| alina2k18 a răspuns:

Te referi la sex anal?
Sanse maxime sa te DEZVIRGINEZI daca folosesti lubrifiantwinking

| Mihaiasdd explică (pentru alina2k18):

Nu la normal ....am auzit ca altii au avut contact sexual dar nu s-a rupt ata

| alina2k18 a răspuns (pentru Mihaiasdd):

Cica ata aia nu se rupe la 75% dintre barbatiwinking

| Mihai1810 a răspuns (pentru Mihaiasdd):

Felicitari pentru prostia ta. Ce legatura are frenul cu virginitatea?

| HazelEyes77 a răspuns:

Pai daca ai contact sexual automat iti pierzi virginitatea indiferent de durata sau superficialitatea actului intim.

| Jonas94 a răspuns:

La bărbați nu există semne clare că ești virgin sau nu. Asta că se rupe ața e un mit urban, nefundamentat pe fapte reale. De cele mai multe ori nu se rupe ci cu trecerea timpului se îngroașă.

| Ricaadv a răspuns:

Dacă te referi la ața, nu se rupe așa ușor. Dacă orificiul este destul de strimt sau dacă ai parte de o partida sălbatică, se poate rupe.