| Madiitza a întrebat:

Am auzit ca daca iti speli fata cu lamaie iti dispar din cosuri, e adevarat?laughingbig grin

Răspuns Câştigător
| maduu_1458 a răspuns:

Nu, nu dispar. crede-ma am incercat si eu, mai mult usuca pielea!

5 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Dap,am incercat eu

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Nu e o metoda dar uni nu o sa o creda : dk faci sex iti dipsar toate cosurile iti cad intelegi deci daca vrei fa sex cu iubitul [ daca nu credeti asta e frate nu va fraiers un prieten de al meu asa a facut ] Bafta!

| FlorinDiablo a răspuns:

Asta cu sexu e aiurea te poti masturba de unde stie penisul ca mana nu e vagin?

| RoXxy a răspuns:

Ajuta la uscarea cosurilor iar acestea se...vindecawinking

| LoLo a răspuns:

Eu am folosit feli de lamai pentru cosurile de pe spate.Si intr-adevar aau avut efect acele feli,mi-au curatit spatele in totalitate, dar pe fata nu am folosit (poate si din cauza ca eu nu am de loc cosuri pe fata). Pielea fetei este mai sensibila, deci nu stiu ce efect ar putea sa aiba.
O seara placuta!