| LiA_1752 a întrebat:

Am auzit daunazi ca o virgina poate fi depistata si dupa starea sinilor. E adevarat?(din curiozitate intreb)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat.
Sanii unei virgine sunt tari (la fel si fundul )big grin dar dupa ce nu mai e. sanii ii devin moi. bineinteles si fundu `happy
sper ca te`ai lamurit:*
agdu

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat, este doar un mit fals, acceptat numai de pseudo cunoscatori. Sanii si fesele unei fete sunt mai tari sau mai moi, in raport cu cat exercitiu fizic face. Nu se modifica absolut deloc dupa inceperea vietii sexuale.

| RXN a răspuns:

Nu. Ce legatura sa aiba un himen sau vaginul cu tesutul adipos al sanilor?

| evelynne a răspuns:

Nu prea credhappy adica eu nu stiuthinking

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Nu exista depistarea virginelor. ce oameni rai pe lumea asta

| MissC_6297 a răspuns:

Vrajeala.nu e adevarat.Sanii mei, la fel si fundul sunt la fel ca inainte.De sani poate e adevarat, dar de fund. vrajeala.

| cornel a răspuns:

Da, in partea inimii are un glod.asa am auzit si eu