| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de tot felul de fracturi,de picior, de mana, de coloana,de bazin, de penis, etc. dar de fractura de vagin nu am auzit, ca o exclamatie am auzit asta "Mi se rupe-n *** de tine"! dar sa vad un asa accident sau sa aud nuuuuuu, voi stiti un asemenea caz?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Hm,hm...
Cand or creste oase pe-acolo, vom auzi si de fracturile in cauza, zic eu!

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru greece12):

Poate i s-a rupt "floarea".

| anonim_4396 explică (pentru VaniLLaDeeJay):

da ce mai, apsarica e la nunta sa aiba floare-n piept laughing
am priceput deflorareawinking

19 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

/:), De p%de descentrate in urma unei sesiuni de sex amicale cu un disperat, am auzit. (stiti voi, cand dupa *** fata nu se mai tine pe picioare si are un mers cam asa: http://www.youtube.com/watch?v=0Jvn9fW7nsk )

De fractura de Puss nu cred ca se poate, cred ca in timpul actului sexual isi poate fractura pelvis-ul ( http://kidney.niddk.nih.gov/Spanish/pubs/exercise/images/pelvis.gif )

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| anonim_4396 explică (pentru VaniLLaDeeJay):

prima cred ca e din cauza pantofilor
a doua se refra la fractura de pelvis
mercii

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Nu cred ca se refera la pantofi avand in vedere cum arata si cat de cracanata este. big grinhee hee

| anonim_4396 explică (pentru VaniLLaDeeJay):

mai frate pina nu o vad eu cu ochii mei nu cred, e clar? laughing

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru anonim_4396):

Affirmative! laughing

| doc69 a răspuns:

Dar de fractura de col ai auzit bro?

| anonim_4396 explică (pentru doc69):

bro, shei aia?

| doc69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bro.mi-a fost lene sa scriu brother. oricum imi pare rau ca am raspuns...nu agreez intrebarile la misto.Bafta si succes in continuare.

| anonim_4396 explică (pentru doc69):

la misto?

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Ioii :-s.
Ce scârbos, nu sigur că nu am auzitbig grin
Şi nu cred că vreau să văd sau să aud aşa cevalaughing.

| AikkoxD a răspuns:

Dă-i cuiva cu ranga şi o să vezi.

| MissDyDee a răspuns:

N.am auzit, n.am vazut si nici cu cred ca o sa vadlaughingrolling on the floor)

| Maui a răspuns:

Da, nu zice, "mi se rupe ***" ci "mi se rupe IN ***" deci CEVA se rupe in ea.

| anonim_4396 explică (pentru Maui):

daca nu am de unde sa stiu,
oare ce-o avea acolo de i s-o rupe?

| Maui a răspuns (pentru anonim_4396):

Stie doar cel care o freaca... la icre.

| anonim_4396 explică (pentru Maui):

cred ca-mi fac operatie de schimbarea sexului sa vad cum e cu frecatul asta ca prea nedumirit sunt

| ByaBella a răspuns:

Nu si nici nu cred ca exista vreun cazhappy