| CoriiiXx a întrebat:

Am auzit recent de o metoda in locul testului de sarcina. Cica se urinează peste niste pasta de dinti iar daca face spuma sau devine albastra rezultatul e pozitiv. Ati incercat?
Eu am facut acum deoarece am dubii insa pasta a ramas la fel laughing habar nu am ce sa zic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer... De metoda asta este prima data cand citesc! Preferabil ar fi fost sa iti faci un test de sarcina, de la farmacie apoi sa mergi la un medic ginecolog. Metoda cu pasta de dinti este o aberatie! Toate cele bune!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acum am incercat, sunt gravid

| mihai69 a răspuns:

Mare ți-e grădina, Doamne și uite câți mai săriră gardu'...

| Liviu a răspuns (pentru mihai69):

Ohoo,dar stai ca nu ma lamurit.Intreb pentru o prietena, de care pasta de dinti sa fie? ca sunt multe laughing firme

| mihai69 a răspuns (pentru Liviu):

Nu pe mine trebuie să mă întrebi asta - eu n-am habar.

| Liviu a răspuns (pentru mihai69):

Pai trebuie sa te intereseze, ca laughing poate vreo data in viata vei avea nevoie de informatia asta, haha glumesc. Cheers.

| Hammurabi a răspuns:

Păi nu ai făcut bine.
Trebuie să bei 2 lingurițe de cerneală în 100 ml de ceai de coada șoricelului, cu 2 ore înainte.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Mai eficient e sa urinezi pe dulap.