| Sterian_Andrei_1990 a întrebat:

Am incercat sa-mi curăț telefonul cu pastă de dinți (nu încercați asa ceva eu am facut-o din curiozitate) si mi-a rămas pasta de dinti intre ecran si părțile laterale.Și mă deranjează foarte mult. Cum pot scăpa de pasta de dinti rămasă acolo? Ofer fundă!

Răspuns Câştigător
| UnderVoltage a răspuns:

Cu un ac atent pe langa margine.
Dar acum intrebarea principala de unde ideea asta?
Si de ce ai face asa ceva?

| Sterian_Andrei_1990 explică (pentru UnderVoltage):

UnderVoltage, am văzut ideea asta pe Youtube la multe canale si doar am incercat din curiozitate "să îmi curăț" telefonul cu pastă de dinți

| UnderVoltage a răspuns (pentru Sterian_Andrei_1990):

Vezi ca multe din aceste lucruri revolutionare sunt fake nu recomand sa incerci tot ce vezi pe yt.