| vicatih a întrebat:

Am avut ciclu pe data de 25 martie mi s-a terminat pe 29 martie azi alergam la statia de bus, dupa am avut dureri mari abdominale ca in timpul ciclului, ma incalzisem foarte tare. Ce poate fi, nu am mai avut asa pana acum?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pot persista durerile menstruale sau poti avea o infectie urinara sau probleme la rinichi.

| Iuliambt a răspuns:

Durerile menstruale pot persista. Eu cel puțin am astfel de dureri și înaintea menstruației, și după, nu trebuie sa te îngrijorezi atâta timp cât au trecut.