| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o singura relatie sexuala cu fostul meu iubit...Mai pot fi virgina?(nu mi-a curs prea mult singe,, relatia a durat cam vreo 20 de minute)

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, numai esti virgina. Virgina este numai o femeie care nu a avut niciodata contact sexual. La tine nu e cazul.

| TeoPT a răspuns:

Băi, eu nu înțeleg cum de nu vă gândiți logic. "Măi frate, deci am făcut sex, atunci cum puii lui Hristos să mai fiu virgină?" straight face

| wildthing a răspuns:

Esti proasta?

| candora a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Himenul s-a rupt

| MyFirstLove a răspuns:

Fata nu stiu cum sa o spun dar cum sa mai fi virgina dupa ce ti-ai pierdut virginitatea?
Si raspunsul la intrebarea ta e : Nu, nu mai poti fi virginahappy

| Tiberius a răspuns:

Actul sexual a durat vreo 20 de minute. Relatia a durat vreo 35 de minute ca l-ai cunoscut in club si a durat vreun sfert de ceas pana te-a prostit sa mergeti baie.

| InnaiiSa a răspuns:

Nu mai esti virgina daca ti.a curs sange pentru ca o data cu asta himenul tau s.a rupt si deja nu ai cum sa mai fi. Bafta!

| Bellatris a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina.

| ღBrunette a răspuns:

Tu glumesti? Logic ca nu mai esti virgina! straight face
Unii pun niste intrebari de-a dreptul penibile!

| Missperfect a răspuns:

Nu,nu mai esti!

| Mgdxx a răspuns:

Nu mai esti virginawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a curs sange nu inseamna neaparat ca himenul s.a rupt.in orice caz, nu mai esti virgina.ar daca vrei tu.laughing

| Freedom_1119 a răspuns:

Pur si simplu am consultat un ginecolog si mi-a zis ca nu sunt virgina, insa singe ar putea sa mai curca la urmatorul act.Am vrut sa aflu din experienta voastra.P.S.Alliss.klam te rog, nu am 14 ani ...nu am nimic contra ca ti-ai expus parerea, insa ai facut-o prea vulgar.Tpu e un site al intrebarilor si nu a barbarismelor.

| Shatenna1999 a răspuns:

Nu mai esti [VIRGINA] :-)

| Ad3_9995 a răspuns:

In aceasta situatye cu singuranta nu mai esti virgina... deorece himenul s-a rupt...