| hubbaxD a întrebat:

Buna(funda)...deci cu o saptamana in urma am facut sex cu prietenul meu, m-a durut dar nu as putea zice ca foarte tare, singe nu mi-a curs de loc, azi din nou am facut sex cu el m-a durut dar nu am simtit nici o placere si a durat circa 10 minute doarece ma durea. E posibil sa mai fiu virgina? mersi mult

Răspuns Câştigător
| carmen13 a răspuns:

Nu e o regula "sa curga sange" adica nici la mine nu a curs cat despre durere eu zic sa incerci sa te relaxezi mai mult dar nu gandindu-te "trebuie sa ma relaxez ca sa nu ma doara" ci pur si simplu lasa-te dusa de val

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,virgina nu mai esti,poti fii sigura.
Spune-i iubitului tau sa nu se mai grabeasca,prelungiti preludiul si asteptati pana vei dori tu sa se intample.
Atunci nu te va mai durea sau te va durea mult mai putin,vei fi relaxata.
Dezvirginarea nu e intotdeauna insotita de sangerare,nu te astepta deci,neaparat,sa vezi cele cateva picaturi de sange,poti avea himen elastic,poti sa nu ai deloc himen,sau chiar,in focul actiunii, ele sa fi aparut si sa fi trecut efectiv neobservate...
Dar virgina, nu mai esti.

| Memecy a răspuns:

Bine, deci daca e cum zice Liicuriiciu "ca ai himenu foarte elastic deci nu ti s`a rupt, din punct de vedere ginecologic daca nu ma insel mai esti virgina ) dar daca ti s`a rupt si nu a curs sange, nu stiu de obicei curge sange, dar cel mai sigur este un control ginecologic happy si in plus asta e viata... ( probabil este si problema de compatibilitate dar inca o data zic nu ma pot pronunta ) faza cu un ginecolog e cea mai veridica

| Licuriiciu a răspuns:

Nu ai nici o sansa sa mai fii virgina dim moment ce a avut loc pentrarea si te-a durut, cel mai probail ai himenul elastic de asta nu ti'a curs sange.trebuie sa fii relaxata ca sa nu te mai doara

| Rebecca009 a răspuns:

Esti frigida... imi pare rau de tine sad