| Alina9494 a întrebat:

De ce fostul iubit ma cauta dupa o despartire de 1 ani si jumatate si tinand cont ca a avut dupa relatia cu mine o alta relatie care nu a durat foarte mult? M-a cautat si inainte sa aiba o relatie si dupa ce a terminat relatia. Si de ce mi-a vorbit urat si m-a blocat dupa ce i-am spus ca nu va mai fi nimic intre noi?

11 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Încearcă să te recucerească din două motive
1. Și-a dat seama ce prost a fost și n-a găsit una la fel de bună ca tine.
2. L-au refuzat toate și s-a gândit să încerce la tine.
Normal că a fosr nervos când l-ai refuzat. Îi era ciudă că nu i-a ieșit șmecheria. Eu zic să nu-l mai primești înapoi, dar faci cum crezi. Baftă!

| Alina9494 explică (pentru AdyAdeluş):

Nu stiu cum sa explic pentru ca este foarte ciudat, cred ca a fost si inca mai este iubire din partea amndurora, insa eu nu mai vreau sa reluam relatia pentru ca mi se pare ca s-a schimbat, iar faptul ca mi-a vorbit urat mi-a demonstrat asta. La cum sunt majoritatea fetelor si bietilor, crezi ca l-au refuzat?

| AdyAdeluş a răspuns (pentru Alina9494):

E posibil orice. Daca mai e iubire din partea voastra atunci cuplati va...

| Freya1 a răspuns:

Oftica,ciuda poate se gandia ca sa se intoarca la tine e sigur si cand l-ai refuzat...

| SG1995 a răspuns (pentru Freya1):

Eu zic ca inca n-a uitat, cat despre reactia sa urata e si asta un mod de-a face fata unui refuz: "Daca nu ma vrei, perfect nici ru nubte vreau!"

| Freya1 a răspuns (pentru SG1995):

Inteleg ca nu a uitat-o dar trebuia sa ii explice ca o vrea inapoi ca tine la ea etc si daca ea nu vrea sa ii accepte decizia si sa o respecte nu sa faca pe batman

| SG1995 a răspuns (pentru Freya1):

E fustrare, genul asta de chestie apare cand sentimentele iti sunt respinse.

| Freya1 a răspuns (pentru SG1995):

Nu cred.De ce si-a facut alta relatie? si dupa ce s-a terminat si a vazut ca nu mai are...ce a zis ma intorc la proasta

| Alina9494 explică (pentru Freya1):

Si-a facut alta relatie pentru ca ma mai cautase, dar tot nu mai voiam sa fiu cu el.

| Freya1 a răspuns (pentru Alina9494):

Pai foarte bine si trebuie sa accepte asta si sa isi vada de drum nu are scuza la cm a vorbit

| SG1995 a răspuns:

Pai, evident iti simte lipsa, dar respingerea in fustreaza.