| Ana01012002 a întrebat:

Am avut relații cu prieten..la urma am folosit prezervativul, în timp ce il scotea s-a rupt si sperma a rămas în mine.Pot sa fiu însărcinată?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Din moment ce a ajuns sperma in tine normal ca exista sanse, cu atat mai mari cu cat te afli in perioada fertila.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ești în perioada fertilă sunt șanse mari să fi rămas însărcinată.

| Ana01012002 explică (pentru Andreeush):

Menstruatia a fost pe 3-7 februarie însă noi am avut relații pe data de 17 februarie ..cind s-a rupt prezervativul am simtit un gidilit usor...cum crezi ce poate fi?

| Andreeush a răspuns (pentru Ana01012002):

Sunt șanse să fii însărcinată.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ana01012002):

Te gadilau mormolocii. Ai sanse mari sa fi ramas insarcinata. Erai in perioada fertila.

Răspuns utilizator avertizat