| anonim_4396 a întrebat:

Am avut relatii sexuale inainte sa mi apara ciclul...este posibil sa fii ramas insarcinata?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! foarte! se poate ramane in Orice zi! DECE faci sex fara prezervativ?! Ca dupa o vreme sa ne intrebi cum sa scapi de sarcina, sau de boala contractata astfel?! Stii ca unele boli pot fi si Mortale?!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, este posibil.

| ingerash_1766 a răspuns:

Nu este posibil, deoarece organul tau sexual nu era pregatit pentru o sarcina. odata cu primul ciclu menstrual doar poti sa ramai gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cel mai prost lucru sa te dizvirginezi pana nu te casatoresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa se poata?straight face
Daca fetei nici nu`i venise ciclul?:O:O:O