| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un prieten.Era foarte dragut.Pe 6 nov. mi-a spus ca nu mai putem fi impreuna deoarece credea ca nu il mai plac.Nu a incercat sa asculte tot si de atunci nu ne-am mai vazut.Cum pot uita tot?

Răspuns Câştigător
| 111111111111111 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cauti dragoste in alta parte...
poti sa lasi id-ul tau :d

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Relatiile nu le poti uita ci le poti inlocui cu alte activitati, persoane, etc ca sa nu mai dai importanta sentimentului.Nu ai cum sa uiti.

| andyutu23 a răspuns:

Poate nu il vei uita, dar gandeste-te k acea persoana nu a avut incredere in tine si dragostea ta sau poate te-a mintit ca sa fie cu altcineva.deci daca nu vrei nu-l uita dar sunt alti baieti care te pot iubi mai mult decat el.iti urez mult noroc!winking

| aalexandradumitru a răspuns:

Aly.dumitru@yahoo.com