| miss_8832 a întrebat:

Am avut un vis ciudat si nu stiu ce inseamna(m-am speriat si cred ca nu voi mai vedea vreun purcel sau pe doamna de clasa a 4a fara sa tip)deci visul era asa:eram intr-un tren si era un purcel care vorbea si doamna noastra era acolo.si vroia ca purcelul acela sa ne taie sa ne puna in conserve si au adormit purcelul si doamna si amvrut sa luam cheia sa iesim dar un coleg ia trezit.in final a avut un final fericit pentru mine. l-am luat in brate pe baiatul pe care il plac si nu i-am mai dat drumul
va rog sa o luati in serios pentru ca mi-e frica sa dorm fara lumina plizz nu radeti.raspuns serios dau fundita

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ok, şi ce legătură are purcelul cu "dragoste şi sex"?

| Pedala a răspuns:

Am avut si eu un vis asemanator... numai ca in acel compartiment, in loc de un prieten era doar pwula mea. Cand m-am trezit, eram inca cu ea in brate.

De atunci dorm doar cu lumina stinsa... nu cumva sa ne vada mama imbratisati.

| Coozeman a răspuns:

A fost doar un vis...Nu te temehappy

| RheaLustzig a răspuns:

*pitzi mod on*
Wow... Fata sa mor de nu am avut acelasi vis dar in loc de purcel era profu de sport ala sexy.
*pitzi mode off*
Mda...Si cam cati ani ai? o.O

| PeStraziGoale a răspuns:

Purcel? rolling on the floor

| Cereala a răspuns:

@ÉrotiqueConseils creca purcelu era sexos O_O