| deea16_3869 a întrebat:

un coleg de clasa de la un timp, se comporta foarte frumos cu mine. Dupa ce am iesit de la ore, el era deja in fata portii de la scoala si eu debea iesisem cand am iesit, m-a prins de maini si m-a luat in brate( m-a luat de la spate ) si un alt coleg vroia sa ma frece, ceilalti baieti stateau si se uitau, am scapat de ei dar dupa aceea acel baiat s-a intors si m-a luat de la spate si m-a frecat pe fata, eu nu stiam ca el m-a frecasem deoarece erau multi in spatele meu. Cand am intrat pe mess dadea apropouri ca cine m-a frecat si apoi mi-a zis ca el a fost. L-am intrebat ce jocuri mai are, ca ma plictisesc si mi-a zis sa stau 2 minute, nu stiam ce vrea sa faca apoi m-a sunat si mi-a dat un site sa-mi explice cum sa-mi bag un joc. Am vorbit in seara aia cu el cam 2 ore si ma alinta ( ma cheama andreea si-mi zicea deea sau pitika ) imi vorbea frumos si ma ajuta cu jocul acela, cand il istalam isi sunase un alt prieten sa-l intrebe ceva pentru jocul acela( tot pentru mine). Apoi am bagat jocul ( el avea nivelul maxim) si ma ajuta in misiuni sa-mi creasca nivelul. In ultimele 2 zile am vorbit foarte mult. Dar din toate fetele, ma mira ca vorbeste tocmai cu mine, la scoala ma apara. Vorbeste mult cu mine pe mess si colegele mereu se mira ca pe ele nici nu le baga in seama. Si la ora de chimie odata trebuia sa facem perechi ca sa iesim la tabla si face el: eu fac cu andreea, si eu m-am intors la el, si se inrosise si a zis : Ce vrei, nu am cu cine sa fac. Imi place mult de el, dar nu stiu daca m-a place. Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| DianaLostInDreams a răspuns:

Te place. E evident.Incearca sa vorbesti mai mult cu el, probabil el nu va face primul pas pentru ca e timid.

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Te place cu siguranta,

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt convinsa ca te place.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Te place sigur. bafta pitiko

| juniper a răspuns:

Uuuuuu... te place cu siguranta happy Mai ales daca iti ia apararea si se si inroseste.

| anaid a răspuns:

Deea...Deea tocmai te`ai facut cu un nou admiratorwinking

| Ros3Blu3 a răspuns:

Au zis bine cei de josbig grin
sigur te place si evident pare putin timid dar nu prea, incearca sa imi invinga rusinea dupa cate obs:*
te place incercati sa vedeti ce aveti in comun smug hai ca sigur o sa iasa ceva frumosbig grin:* BAFTA!big grin

| oareux a răspuns:

Am patit asa si eu.Bineinteles ca te placelaughing Sfatul meu date bine pe langa el arati ca si tu il placi.Ar fi pacat sa pierzi asa bucaticalaughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sigur ca te palce, pitikowinking Daca si mai inroseste, saracul...Eu zic sa ii arati si tu ca iti pasa de el, cunoasteti-va bine inainte si poate puneti bazele unei relatii!

| Ea.e. a răspuns:

Nu inteleg faza cu " sa ma frece " straight facelaughing cum adica?

| adinescu a răspuns:

Sa inteleg ca te-a frecat cu zapada? sau cum te-a frecat suna destul d dubioslaughing) da ma t place da o sa va treaca la amandoi

| deea16_3869 explică:

Si. cum sa-i spun ca si eu il plac?big grin

| deea16_3869 explică:

Mersi mult!:X as vrea sa va dau fundita la toti da nu mergestraight face

mersii

| maya007 a răspuns:

Ce intrebare? Te place! Da' e putin cam direct!

| BeetleJuice a răspuns:

Cum adica tea frecat cu zapada su cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pare sa te placa si el.acum depinde. ia-l deoparte si vorbiti.intreaba-l daca te place sincer si zii si tu sentimentele tale. poate iese ceva:->

| iulia_4374 a răspuns:

Pai clar te place :*