| unnumesecret a întrebat:

Am chef sa dau Fundita... ce faceti cand va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| alliwtsa a răspuns:

Primesc fundite de la tine cand ma plictiseschee hee

15 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Dau fundita tongue

| andrada a răspuns:

Bah nu mai lasati commuri nu vedeti ca da stupid si nefolositor la toti?! Mda si acum primesc si eu... yuhu

| Ingerash a răspuns:

Ai gresit categoria.
Oricum eu cand ma plikti.intru pe TPU

| RawrLexa a răspuns:

Cand ma plictisesc intru pe facebook sau hi5 si vorbesc cu tot felul` de persoane laughing.Sau imi chem un prieten si ne distram noi cumva:p. Funda puppy dog eyes

| Liada a răspuns:

Privesk divese video pe youtube de genul fun video...

| MrsDraculescu a răspuns:

Frec menta, tu?

| clovnul a răspuns:

Intram pe facebook pe TPU. pe messhappy chestii de genulaughing thu ce faci cand te plictisesti?

| unnumesecret explică:

Ca sa nu se supere nimeni am sa dau la toti voturi si la cel mai bun fundita

| PinguinuL a răspuns:

Ask swifty all day happyhappy XD

| Claudia_1005 a răspuns:

Buna! eu cand ma plictisesc ascult muzica, ma plimb cu prietenii pe afara, ma plimb cu rolele sau cu bicicleta, citesc o carte, ma uit la o emisiune de divertisment etc...batting eyelashesplsss funditabatting eyelashespup:*

| Schnitzel a răspuns:

Eu scriu poezii, adcult muzica preferata, pictez. Tu?

| ralukiy a răspuns:

Ma uit pe pereti, iau stiloul si desenez pe perete, apoi iau picul si sterg tot ce am scris

| ady1234 a răspuns:

Inainte ma plictiseam acum stiu ca prostii se plictisesc de atunci nnu ma mai plictisesc

| FallenDude a răspuns:

Stau la PC si caut "I am Bored" Pe Google laughing Sau "Ma Plictisesc" Tot Pe Google laughing)

| Andre_2747 a răspuns:

Desenezz.