| Beatrice a întrebat:

hmm voi ce faceti cand va plictisiti? big grin vi se intampla uneori sa va plictisiti de tot [de oras, de casa, de orice altceva], sa nu mai aveti chef de nimic? yawn d'oh

3 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Yap straight face nu aveam chef de niiik si stii ce am facut? happy :
- m-am apucat sa citesc o carte [ cartea mea preferata ]
- sa citesc o revista
- sa ma uit la TV [ filme; emisiuni etc ]
- sa vb pe mess
- sa navighez pe net
- sa intru pe TPU
- sa ma joc pe calculator
- sa sun prieteni
- sa ma culc
- sa ma duc sa ma plimb
- sa ma duc la cumparaturi
- sa fac curat
- sa fac baie
- sa mananc
- sa ma dau in leagan [ afara ]
- sa pierd vremea la un prieten / o prietena acasa
- sa citesc intrebarile legat de plictiseala de pe TPU
- sa-mi fac temele
- sa invat
- sa ma uit pe geam laughing
- sa comm poze pe hi5
- sa ascult muzica
- sa ma gandesc ce voi face pe viitor
- sa ma duc la un fast - food
- sa ma duc la cinema
- sa ma plim printr-un Mall

iar asa imi revine cheful. ce spui tu inseamna ca nu mai ai chef de niik happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu ma mai satur si de viata asta ca e de mierda simti cum iti cade tot r... u in cap dar imi trece

| justinaioana99 a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc ma pun in pat ma invelesc si ma uit a tv pana adorm sau ma duc dau o tura cu rolele sau bici e cel mai bine ori daca nu ai chef de astea ia telefonul tatalui si vb cu cea mai buna prietena mulllllllllllllllllllllttttt si bine