| ♥andreyusca11♥ a întrebat:

Am citit intr-o revista ca facebookul e un pericol public! eu nu am cont dar as vrea sa stiu de ce ese un pericol? Funda la un raspuns concret!

Răspuns Câştigător
| Paulici99 a răspuns:

Este adevarat ceea ce ai citit tu in aceea revista,deoarece hotii,pot afla unde ti-ai facut pozele(jud, locul, strada.etc.)te-as sfatui sa nu iti faci pentru. ca nu e mare lucrutongue. Funda?

3 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Provoaca dependenta

| NONAMEONe a răspuns:

Asa este! inainte tzaranii si cocalarii erau pe hi5 acum au dat toti de facebuuk!

Răspuns utilizator avertizat