| meseriasul88 a întrebat:

Buna dragilor am si eu o intrebare as vrea sa pun multe albume pe facebook si as vrea sa stiu daca facebookul le va sterge vreodata vreau sa le tin acolo tot timpul pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Facebook.ul nu va șterge nimic!
Asta dacă nu se va crea alt site și. straight face
Oricum, ceea ce ai auzit cu ștersul albumelor, este valabil doar la paginile de facebook.
Dacă te.am ajutat, îmi poți acorda fundă.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nononono1111111111 a răspuns:

Poti avea oricat de multe albume, poze, notite si ce mai vrei tu. nu le va sterge, dar tu poti face albumele private, sau sa le vada doar anumiti prieteni, asa ca daca vrei sa scapi de ele din calculator, dar nu vrei sa le vada altii, poti face un album privat si ai acces de pe orice calculator cu internet. si eu am vreo 3-4 albume in care tin poze numai pentru mine, si e mai simplu, ca nu mai umplu memoria calculatorului.