| alicecristiana a întrebat:

Am comis-o la 14 ani
pot ramane insarcinata?
Rapid

Răspuns Câştigător
| eu6andrea a răspuns:

Ce te face sa crezi ca la 14 ani nu poti ramane insarcinata? sunt cazuri cu fetite care la 12 ani au nascut! normal ca poti daca nu te-ai protejat! asteapta zece zile de la contactul sexual si fa-ti un test de sarcina sau daca inca nu au trecut 72 de ore da o fuga la farmacie si ia-ti pastila de a 2a zi, iar inainte de a o mai face si a 2a oara documenteazate!

| Radu284 a răspuns (pentru eu6andrea):

Cea mai tanara mama din lume avea 5 ani, asa ca nu trebuie nici macar sa ai 11 ca sa ramai insarcinata big grin

13 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Buna seara si bine v-am gasit dragii mei
cineva se teme ca face boracei
ne luam de mana toti si bagam matanii multe
pentru minore cu gandul la tutut si proaste bâte
oh oh, ai comis-o cu-un bou
nasul mare, nasul mic, ce botez misto!

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Saraca fata, moare de teama ca poate naste un borac si tu vii aici sa-i spui poezii

| whatevernvm a răspuns:

Depinde, bineinteles ca poti. Doamne.

| SamSon a răspuns:

Daca nu v-ati protejat, exista riscul. Daca v-ati protejat, norocul tau.

| Medema a răspuns:

De unde esti Cristina?

| neutrino a răspuns:

Raspuns rapid : da.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca ai pus acesta intrebare, DA! Ai facu-o fara prezervativ?

| ywar a răspuns:

Daca ne dai si filmarea o sa iti spunem cate ceva daca exista sanse sau nu exista sanse. Acum, gandeste-te si tu noi de unde sa stim daca da sau nu? La varsta asta ar trebui sa o comiti cu cartea de romana si matematica ca sa ai si tu un rost pe lumea asta. Parca ti-ar prinde bine o lectie dura de la viata ca sa te lecuiesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu v-ati protejat, exista sanse!
Daca v-ati protejat, nu ai avea de ce sa ramai insarcinata...

| SorinTudor a răspuns:

De ce nu ai putea?laughing din moment ce ti-a venit menstruatia si ai ciclu menstrual e normal sa poti ramane si insarcinata. laughing acuma depinde de partener cat de potent e laughing

| Sticket a răspuns:

Ai nevoie de nas? Ma ofer.

| YummyDkRich a răspuns:

Sunt maica-ta si te-am prins, stiam ca te arzi la cacau acum ca am si dovada ii zic lu tactu sa vezi ce iti incinge curu