| Roby_2040 a întrebat:

Am cumparat un pachet de tigari de la un magazin care este chiar la parterul blocului meu. prb e ca vanzatoare e chiar vecina mea. in cazul in care ma spune dati-mi si mie o idee ce sa inventez.crying mi-e frica rau de tot am aproape 18 ani dar nu vreau sa afle. pentru ca vreau sa ma las.scz de categorie

Răspuns Câştigător
| QuizMaster a răspuns:

Zi si tu ca un bun prieten deal tau fumeaza,ca tu te-ai dus la magazin sa iei ceva,si tea rugat el frumos sa ii cumperi tigari

in cazul in care mama ta va vrea sa verifice,selecteaza pe unul din prietenii tau care e major, spune-i ca s-a intamplat, si roagal sai confirme mamei tale ceea ce i-ai zis tu

funda pls?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

I spui ca le ai luat pentru altcineva[sau pur si simplu recunosti ca sunt a tale...din moment ce vrei sa te lasi de fumat si nu ai tigari la tine parca poftesti dar daca ai pachetu la tine,te uiti la ele, eventual le mirosi, iti amintesti ca vrei sa renunti la ele si le bagi inapoi in buzunr]

| underground05 a răspuns:

Le poti zice ca te.a trimis un alt vecin sau un prieten sau altcineva sa cumperi tigari! si incearca sa pari cat mai serios! bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Aasdfghj a răspuns:

Poti spune ca te-a rugat un prieten sa ii cumperi tigari

| Capy a răspuns:

raised eyebrows
da da
rolling on the floor
in primul rand tu mai mult de 12 ani n`ai.
In al doilea rand ce nu te-a dus capu sa cumperi din alta parte?
raised eyebrows
;-h