| hp8510p a întrebat:

Cum pot sa ma las de fumat? am 17 ani si fumez de 4 ani cam cat fumeaza un fumator "adevarat".De ceva timp nu mai vreau sa-mi cumpar tigari...de ex. aseara nu aveam tigari si mi-am luat un pachet...astazi mi-a parut rau ca le-am cumparat pentru ca am inceput sa strang bani.Imi este si putin frica daca incep sa ma ingras pentru ca inainte sa ma apuc de fumat aveam 60kg(eram foarte gras)si acum am 1.75 si tot 60 de kg

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrei sa te lasi de fumat dar faci ce faci si iti cumperi tigari asa nu o sa te pot lasa niciodata si chiar daca reusesti nu iti face griji ca te ingrasi...cu putin sport vei reusi sa dai jod kg acumulate

| thalyslly a răspuns:

Tigara electronica

| ion933 a răspuns:

Incerca ceaiul de pedicuta
http://jurnalul.ro/......60546.html
funda
veau sa aflu si eu rezultatu mersi

| Captoresque a răspuns:

Țigară electronică, plasturi cu nicotină, gumă de mestecat cu nicotină...

Sau întreabă și farmacistul, el sigur știe ce să-ți dea, dar trebuie și voință cât carul, nene.