| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o fata online prin februarie, totul bine și frumos pana în ziua de 7 martie când ne-am întâlnit prima data, apoi următoarea noastră întâlnire a fost pe 28 martie, iar a 3 a întâlnire am avut-o pe 11 aprilie. Ne-am sărutat nebunește pana am ajuns sa ne dezbracăm. Ea a rămas în sânii goi și eu fără tricou. Bun și în timp ce ne sărutam i-am băgat mana jos prin chiloți la pasarica și imediat mi-a luat mâna de acolo și a refuzat sa facem ceva. Nici măcar nu m-a lăsat sa ii vad pasarica ei frumoasa laughing. Am avut o discuție cu ea astăzi pentru faza de atunci. Ca de ce îmi doresc mult sa o facem? Pai sunt bărbat și am și eu nevoie. Ca cică e prea devreme și ca trebuie sa ne mai cunoaștem și ca îmi spune ea când o sa fie momentul sa o facem. Ce părere aveți? Ma simt super nașpa ca am fost sa ma vad cu ea și ea nu a dat nimic. Mai și spune ca ma iubește, dacă ma iubea o făcea cu mine pe loc. Eu nu cred în iubirea ei.
După cât timp de relație faci sex?

16 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cântarea Cântărilor 8:4 VDC
Vă rog fierbinte, fiice ale Ierusalimului, nu stârniţi, nu treziţi dragostea până nu vine ea.
Deci povestea e veche. Nu când vrei tu, sau fata, ci când vrea dragostea însăși.
Dacă aveai răbdare, la un moment dat, fata s-ar fi dăruit.
Să citești memoriile lui Casanova, acela era turbat și o dată era să se sinucidă fiindcă a fost refuzat.
Astfel, învață să rabzi, să aștepți, să trezești în ea dorința. Citește și Kamasutra, tot poveste veche, o găsești în PDF pe net.

| OniChan666 a răspuns:

Dupa cat timp considera ambii parteneri ca este necasar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi chestia sta in felul următor, depinde cum a reacționat când era în sânii goi, daca nu era roșie la fata și părea să ezite sa se uite în jos și să fie timida, atunci a știut dinainte sa se dezbrace că nu vrea să facă sex cu tine in momentul ăla de aia a ezitat.
A mai făcut sex cu altcineva într-un mod mai sa zic așa, lipsit de afecțiune și dacă te-ar fi lăsat și pe tine sa o atingi s-ar fi simțit folosita.
Cu tine vrea mai multă afecțiune și nu vrea ca pur și simplu să se lase atat de ușor, fi sigur că a făcut cu altcineva sex de ăla nu a scos-o nici măcar la o întâlnire. Pe loc, cât mai rapid a făcut sex cu ea, fara sa o sărute, fara sa o pipăie, pur și simplu sex ca niste animale fara preludiu fara nimic.

Vrea să se vândă, in sens că știe că dacă s-ar lăsa uros, probabil te-ai muta la următoarea sau nu ai mai incerca din nou și din nou până cedează.

Totul depinde numai de tine, in locul tau, as lasa-o și dacă nu vine la mine în genunchi sa-si ceara scuze pentru ce a făcut, nu mai vorbești cu ea.

Daca ți-ar fi spus în fata că nu vrea sa facă sex cu tine, atunci tu ai fi refuzat-o, vrea atenție, vrea afecțiune și vrea să fi un gentleman, dar aia merita numai una care s-a pastrat numai pentru tine. Una de pe internet, fii sigur că nu merită efortul sa o iei, una care are niste pricipii nu se lasă combinata pe internet.

| Drimmero a răspuns:

E cumva minora aia de 15-16 ani?

| raresssssxd a răspuns:

Mie imi place sa fac sex imediat dupa ce vad fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Fiecare are modul lui de a face lucruile

Tu ai modul tau si ea are modul ei

Nu e nimic gresit la nici unul dintre voi

Si eu consider ca sexul ar trebui sa survina mai devreme, dar sincer e mult mai misto cand ajung sa cunosc fata aia si dupa ajungem sa facem si sex

Iubirea nu apare asa dintr-o data

Mult succes!

| xRaffy a răspuns (pentru anonim_4396):

Atenție afectiune. Deci am de așteptat după ea.

| Nemeessis a răspuns:

Salut. Nu e un timp anume, se face la momentul potrivit, când ambii parteneri se simt pregătiți.
De ce nu crezi în iubirea ei? Fiindcă nu a vrut să întrețină relații intime cu tine? Gândește-te. V-ați cunoscut online. Ați avut doar două întâlniri, la a treia ai vrut deja altceva. În loc să zici că te simți aiurea fiindcă te-ai văzut cu ea și nu ți-a dat nimic, eu zic să te bucuri că nu e genul de fată care să se arunce imediat în brațele oricui.
Sunt cupluri care nu întrețin relații intime nici după un an de când s-au cunoscut, dar se iubesc. Gândește-te că pentru tine poate e ușor să faci asta, dar pentru o fată, probabil e mai greu.
Chestia cum că dacă te iubea o făcea pe loc cu tine nici nu există, la fel se poate spune despre tine, că dacă o iubești, o aștepți până e pregătită.
Tocmai pentru că probabil te iubește, nu vrea să grăbească lucrurile. Gândește-te așa: în ziua de azi majoritatea vor asta, atât fetele cât și băieții. Ea nu grăbește lucrurile. De ce? Probabil pentru că nu e pregătită. Probabil pentru că te iubește pentru ceea ce ești, nu pentru ceea ce ai în pantaloni. Probabil se gândește să nu o părăsești și apoi să regrete că a întreținut relații intime cu tine. Sau probabil fix ce a zis și ea, pur și simplu vrea să cunoască mai bine omul de lângă ea înainte să facă acest pas.
Oricum ar fi, e nevoie de răbdare.

| xRaffy a răspuns (pentru Nemeessis):

Pai chestia e ca nu mai e virgina ca a mai făcut sex și știe cum se face. Și îmi spune ca o mi-a spus asta. "îți voi spune eu când am sa vreau" îți dai seama? Ca poate nu o sa vrea nici după 1 an 2 și pierd timpul. Am făcut un sacrificiu enorm pentru ea fiind la distanta sa ma duc pana acolo cu speranța că o facem pe loc acolo.

| Nemeessis a răspuns (pentru xRaffy):

Eu înțeleg că a mai întreținut relații intime, dar asta nu înseamnă că se aruncă așa, fără să cunoască întâi persoana respectivă. Poate consideră că e altfel cu tine, poate te place mult și nu vrea să fie dezamăgită apoi în cazul în care ai vrea să o părăsești, adică cu cât atașarea e mai mare, cu atât și dezamăgirea e mai mare. Ideea ar fi să nu te gândești tot timpul doar la a întreține relații intime cu o fată, pe multe fete le deranjează acest lucru. O fată are nevoie de iubire, înțelegere, are nevoie să îi fii alături, apoi restul vor veni cu timpul.
Mă gândesc că în cazul în care i-ai tot zis de ideea de a întreține relații intime cu tine, poate vrea să vadă dacă ai de gând să o aștepți până decide și ea că e momentul potrivit, în sensul să nu stai cu ea doar pentru așa ceva și dacă nu vrea, să o lași baltă. Acum eu nu cunosc fata respectivă, încerc doar să gândesc din perspectiva ei. Dacă vă cunoșteam personal, altfel vedeam lucrurile probabil. Eu în momentul de față nu pot să știu exact dacă fata te iubește sau are un motiv toxic pentru care stă cu tine, doar îmi dau cu părerea. Totul depinde de tine, de ceea ce simți tu.
Timpul nu o să fie pierdut orice ar fi. Aici depinde de gândirea fiecăruia. Din orice întâmplare înveți câte ceva.

| rapandula a răspuns:

Ti-ai facut o relatie pentru ca iti doresti sa fi cu acea fata, sa aveti o relatie reala bazata si pe sentimente sau ti-ai facut-o pentru a iti satisface nevoile sexuale gratis?

| google85 a răspuns:

Nu spui nimic despre varsta ta, dar presupun ca esti inca in intervalul 16-19 ani. eu zic sa nu o grabesti si sa nu-i scoti in evidenta faptul ca intalnirile cu ea au fost "sacrificii", si poate ai o sansa sa faci si sex cu ea. Ceea ce insa nu suna bine este faptul ca tu "ai nevoie" de sex si crezi ca poti sa impui unei fete abia cunoscute sa treceti la urmatorul nivel, daca fata nu e o usuratica ai tras lozul cel mare, desi nu o meriti. dar daca e usuratica si totusi te refuza. inseamna ca trebuie sa te "grabesti mai incet", daca stii ce vreau sa spun.

| Elide a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar n-ai despre ce vorbești,daca fata nu a simțit sa o facă din prima nu este de condamnat,vai de voi, înainte, pe vremea părinților noștri, așteptați până la căsătorie, acum muriți cu ochii în filmele por** și aveți pretenții sa găsiți panarame că acolo, dacă nu va pică una in plasă in prima seara, o părăsiți, sunteți niște gunoaie din punctul meu de vedere care habar nu aveți sa cuceriți o fată, decât prin vrăjeli ieftine pe net, cu gândul că veți avea câteva momente de extaz, sunteți jalnici, v-ați săturat de lab* și acum va bateți joc de orice fata pe care o întâlniți, sunteți praf

| xRaffy a răspuns (pentru rapandula):

Trebuie sa existe și sex în relație.

| rapandula a răspuns (pentru xRaffy):

Dar nu fortat.

| LastBlackNight a răspuns:

Eu zic sa o lasi,esti pus intr-o situatie aiurea si o sa te gandesti mereu acolo. Daca a fost de acord sa faca asa ceva atat de devreme nu e prea ok si e un semn de alarma. Eu zic CA BARBAT sa cunosti bine o femeie,sa o lasi pe ea sa faca primul pas, ea sa te atinga prima, sa nu ii bati apropouri si sa aveti o legatura, sa va stiti cel putin de jumatate de an inainte sa incepeti o relatie, altceva nu merge si se va termina intr-o relatie stricata bazata doar pe placere sexuala.