| Cristina788 a întrebat:

Am cunoscut un băiat la o petrecere și am rămas prieteni, mai vorbim câteodată pe Facebook.
Eu îi trimit mesaje cu inimioare, ii trimit o grămadă de stickere și el niciodata nu mi-a trimis inimi.
Îmi scrie doar "bună" si atât.
Credeți că nu e interesat de mine? De ce e atât de indiferent?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu înseamnă că nu e interesat de tine. Poate asa e el de fel, fără sa foloseasca emonticoane.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ar trebui sa-ti scrie "bună" urmat de 10 inimioare?
Nu e indiferent.El se poarta normal, tu pari o disperata de 15 ani.

| LoveSleep a răspuns:

Nu e interesat.
Si nu mai exagera cu emoticoanele, ca n-o sa fie nimeni.

| Celcestietot a răspuns:

Probabil, dar să știi că nu toți spamează cu emoticoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e mai sobru de fel şi nu îi plac astfel de demonstraţii de afecţiune sau poate să te considere puţin imatură sau copilăroasă, sau nu e genul lui să trimite stickere, poate nici nu-i plac.

| mdc98 a răspuns:

Lasa-l in pace.

| Peachdelight a răspuns:

Ok... și de ce ii trimiți inimioare? Și stickere? Vezi ca bărbaților nu le plac femeile disperate. Din contra... cred ca fug de ele ca Dr*cu de tămâie. Fii și tu mai greu de abordat, încă îți mai zice buna da daca continui tot așa nu o sa ți-l mai zică nici pe ăla.

| GHEBOASA a răspuns:

Trimite-i nude