| iuliana12345678910 a întrebat:

O sa trec direct la subiect. In urma cu niste luni am cunoscut un baiat. L-am cunoscut la ziua unei prietene. La petrecere i-am aflat doar numele ai atat. Pentru ca nu sunt genul care se baga in seama cu toti. Nu sunt foarte sociabila. Oricum la party privirile ni s-au intalnit de mai bine de 4-5 ori. Oricum dupa petrecere am crezut ca nu o sa il mai vad si nu o sa vorbesc cu el niciodata. Dar dupa o luna aproape 2 de la petrecere baiatul imi trimite un mesaj pe fb. In care imi zice ca n-am apucat sa vb si etclaughing si asa am inceput sa vorbim. Am aflat ce fel de baiat e( sensibil, amuzant si romantic) laughing oricum am stat cu el de vorba in prima zi de la 11 noaptea pana la 2. Pur si simplu a zburat timpul cand am vb cu ellaughing si conversatia noastra e plina de inimioare, pupici, si puppy face. Eram foarte apropiati, imi facea cominente de fiecare data. Eram mereu unul la ga altul si ne ajutam. Eram foarte apropiati. Mi-a povestit si despre fata pe care o place insa nu a vrut sa imi spuna numele in schimb mi-a povestit o multime de chestii despre ea. Si eram prieteni buni. Doar ca de la un timp a inceput sa ma evite. Nu am mai vorbit timp de o luna. Dupa care mi-a trimis el ceva si eu fiind cam suparata i-am zis direct:" credeam ca ai uitay de mine, cum n-ai mai dat nici un semn dr viata"
El:" cum sa uit de tine?"
Eu:"asa cum au facit si altiilaughing"
El:" nu am cum sa uit de tine

1 răspuns:
| momo0988 a răspuns:

Pai el l-a inceput daca iti povestea de alte fete si te vedea doar ca pe o amica...dar acum daca ati rupt legatura el poate era ocupat cu altceva sau flirta cu una, in fine acum daca a-ti reinceput vb probabil te place happy