| Andreeaa20 a întrebat:

Am cunoscut un băiat pe internet ne-am cunoscut și totul mergea bine până când mi-a cerut bani că avea o datorie de achitat și eu i-am dat.
Din acel moment nu a mai dat niciun semn și nu a mai răspuns la telefon.
I-am scris mesaj că îi mai dau bani dacă are vreo problemă serioasă, însă el a refuzat.
Nu a mai răspuns la telefon de 3 luni.
Ce-o fi cu el? Și de ce mă ignoră?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred basmul asta

| Sofer a răspuns:

El a vrut sa profite de bunătatea ta dandu-i bani. Nu își dorea nimic cu tine. Cred ca de asta te ignora.

| MPersephone a răspuns:

Crezi ca e bine sa dai bani la straini de pe internet?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu se dau bani imprumut nici macar prietenilor foarte buni, darămite unui necunoscut. Să iți fie înățătură de minte.
Nu e evident oare de ce nu mai răspunde? A fost doar un escroc sentimental. Tupeist!

| Tokyo44 a răspuns:

Consider ca are un plan in care sa "cucerească" 100 de fete x 100 RON sau mai mult și va trai "fericit "
Din păcate cei din jur nu sunt întotdeauna ceea ce par a fi!

| Onlyme3991 a răspuns:

Poate același gest l-am făcut si eu unei persoane dragi...dar ne vorbim zilnic!
Câți ani ai?
Da-mi mesaj privat Andra!

| Juliapasavento a răspuns:

Zic să îți iei gândul și de la bani și de la el. Te ignora pentru ca doar asta voia de la tine, și banii nu o sa ii mai vezi?

| Cristina192308 a răspuns:

Fiindcă ești proasta de asta te ignora. Dar dc ți place sa cumperi dragostea ce pot zice... Succes