| Mihaela2022 a întrebat:

Am cunoscut pe internet un baiat si m-am intalnit cu el, problema este că după ce m-a văzut în realitate s-a comportat urât.
După întâlnire nu a mai dat niciun semn.
Am așteptat 2 săptămâni dar nimic.

Nu am mai avut răbdare si l- am sunat azi mi-a spus că nu e interesat de mine.
Dacă nu mă voia de ce nu mi-a spus până acum?
De ce ma ignoră?
Eu vreau să fiu cu el

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Asta patesti daca iti pui poze cu atatea filtre ca sa arati cat mai frumoasa. Data viitoare arata-i poze cu tine cum arati cu adevarat nu cum ai vrea sa arati. Probabil ca se astepta sa fii cine stie ce frumusete si cand te-a vazut a ramas dezamagit si a decis ca nu are rost sa mai continue.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este stiut ca in asemenea cazuri, majoritatea relatiilor nu se infiripă. Tu vrei sa fii cu el dar el nu vrea, asta e!
Nu-l poti obliga.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Degeaba vrei tu sa fii cu el daca el nu vrea. Nu ai ce sa faci, trebuie sa accepti aceasta situatie si sa mergi mai departe. Oamenii in general sunt nesimtiti, deci nu te astepta la prea multe de la ei. O sa tot intalnesti oameni de genul si ar fi bine sa ii mirosi mai din timp ca sa nu mai ai astfel de intamplari.

| Adry05 a răspuns:

Păi ce să-ți zică frate? „bă nu te vreau"? e aiurea, omu ți-a zis că nu te vrea subtil, nu-i vina lui că nu te-ai prins.

| Liviu a răspuns:

Renunta la machiaj, fara suparare. Ceva finut fetita, pune poze naturale.Eu cunosc fete pe insta, si pe Facebook cand foloseam.Aratau tipla, aratau scoase din revistele playboy.Si cand le intalneam pe strada ca deh, orasel mic.Ma gandeam cine pui mei le-a dezgropat pe astea? eu barem sunt urat, admit asta.Dar cand faceau bot de duck face, si mai stiu eu ce vedeau pe la vedete, ma apuca damblaua cat de bine aratau.Si booh, cand le vedeam, imi multumeam de 2 ori ca le-am evitat.In general,cu duck face, cu chiloti si sanii la vedere, atragi doar din astia sezonieri. Daca vrei sa pari serioasa(booh, stii tu daca esti sau nu )Pune poze normale, fara kg de machiaje, and so on.

| LPCTSTR a răspuns:

Tu vrei, el nu vrea.
Daca tu nu voiai si el voia, nu se mai aplica, ai? Ca devine harturie laughing

| cristimihailov a răspuns:

Buna, sunt doua aspecte:
1. Ti-a spus ca nu e interesat prin neraspuns.
2. Faptul ca vrei sa fii cu el te face pe tine nefericita.

| alina2k18 a răspuns:

Pai nu i-ai placut - fizic sau caracterul/comportamentul- probabil, de aia te-a ignorat.
Nu ti-a spus pana acum pentru ca nu a vrut sa te supere sau sa te simti jignita sau pur si simplu nu a avut chef ca macar sa mai vorbeasca.
Si oricum e aiurea sa ii dai mesaj cuiva sa ii spui ca nu il vrei... si tacerea e un raspunswinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Probabil nu arăți ca în poze. Oricum, de ce ai vrea să fii cu un om superficial?

| Dismally a răspuns:

Probabil ca nu esti ce isi doreste el. Cauta pe altcineva mai bine.

| 90210 a răspuns:

In viata o sa mai ai parte si de refuzuri. Si eu am iesit la intalniri cu baieti care dupa prima intalnire nu ma mai sunau. Si ce? Sincer nici mie nu imi placea de ei laughing N-am renuntat sa caut si l-am gasit pe iubitul meu cu care sunt de 3 ani. O sa-si gasesti pe cineva, stai linistita. Inca o chestie! Daca spune "Mai vorbim" la sfarsitul intalnirii, e teapa laughing) Iubitul meu la prima intalnire deja planifica a 2a intalnire.

| ruddy a răspuns:

Asa se intampla de multe ori la aceste intalniri date pe internet. Posibil sa nu ii fi placut de tine, pacat ca nu a avut curaj sa iti zica de la inceput ce crede. #putoi

| Inlove88 a răspuns:

Hai sa ne vedem noi, 0762 869 402