| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat si el a fost golan, mi-a zis ca de cand ma cunoscut pe mine s-a schimbat, el vrea o relatie serioasa.Eu sunt o fata cuminte, de cand am inceput o relatie cu el, au inceput sa ma sune fel si fel de fete spunandu-mi ca ele il au ca prieten pe el.Cand ma intanleam cu el ii spuneam ce mi-a zis fetele, iar el spunea ca nu este adevarat.Intr-o zi m-a dus la parintii lui, si eu am facut la fel. Dar tot ce nu inteleg este ca:de fiecare data cand iesim in oras, se mai uita dupa alte fete, si in telefonul lui se afle numere de fete, ii cer explicatii dar imi spune ca nu are nicio treaba cu ele.Nu stiu ce sa cred.Va rog frumos ajutati-ma si pe mine cu un sfat, ce sa fac sa aflu adevarul despre el?

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Sincer, intai cunosti persoana si apoi incepi o relatie cu el!

| George1510 a răspuns:

Nu cred ca este potrivit pentru tine... Daca tu esti o fata cuminte iar el este un "fost golan" nu prea va potriviti. Apucaturile de golan nu se uita asa repede. Sfatul meu: cauta-ti un baiat normal care sa te iubeasca numai pe tine big grin

| Daiana_1431 a răspuns:

E baiat si are voie sa se uite dupa fete pe strada, doar nu sta cu gura cascata si ii curg balele. nu cred ca tu cand esti cu el nu intorci putin capul dupa un baiat, asta nu inseamna ca te insala. cat despre nr de telefon. e normal sa le aiba si pe alea, doar nu le sterge dintr'o data pentru u. cam aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciao, eu iti pot da un sfat; daca e golan e logic ca nu e multumit si doreste sa cunoasca mai multe fete tu daca esti o fata cuminte, poti sa-i demonstrezi ca poate renunta la ele pentru tine dar asta trebuie sa descoperi tu o modalitate sa fie doar al tau daca te iubeste cu adevarat ar face un sacrificiu sa aiba o relatie serioasa doar cu tine... MIHAELA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu va potriviti asa de mult precum iti doresti tu. daca tu simti ca te iubeste si tu pe el la fel ar trebui sa ses chimbe pentru tine si sa tina mult la tine doar pentru ca te iubeste si trebuie sa se sacrifice pentru aceasta iubire. daca tu crezi ca te insala pentru ca ai zis ca se uita dupa alte fete ar trebui sa verifici si sa il intrebi serios ce este cu acele fete care cum este treaba cu ele sunt prietene sau ce sunt pentru el si daca reactioneaza urat cu siguranta nu esti tu singura iubita a lui. sper ca te ajuta ce am spus te-am pupat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aruncă-l că e un gunoi! Foarte simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sfatul meu este sal lasi ca e mai bine pentru tine. golanul tot golan moare, ciao.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite si eu stau cu un golan si este la fel nu s-a schimbat cu mult dar fata de alti eu sunt singura lui prietena si sti dc pentru ca nu am fost niciodata gelosa daca s-a uitat dupa vreo fata dar la randul meu si eu m-am uitat si nu ia convenit nici lui sti ceva de cenu "ce tie nu-ti place altuia nu-i face" i-am platito cu aceiasi moneda si nu mai am nici o treaba cu el doar ca nu e ca alti baieti sa vorbeasca asa siropos cu "ingerasi"si etk... dar nici nu am nevoie asa ca fa si u tot ca face el si te deranjeaza si apoi pune-i replica "asa faci si u nu? ce are daca fac si eu? mno u cum te simti e bine?" si nu vei mai avea nici o treaba ca el