| BadChild_4985 a întrebat:

Am o "mica" problema. Prietenul meu mi-a dat papucii, dupa ce am avut o relatie de aproximativ 2 luni. Totul a fost frumos la inceput, imi spunea ca tine la mine, era foarte grijuliu, comunicam destul de mult. Dintr-o data s-a schimbat, spunandu-mi ca trebuie sa se termine si ca ii pare rau pentru asta. Nici macar nu am avut ocazia sa-i cer explicatii, deoarece ma evita de fiecare data cand incercam sa dau de el. Mi-am zis ca ar fi mai ok sa luam o pauza si am renuntat sa-l mai caut, iar acum nu mai stiu nimic de el. Intrebarea este: Ce l-a determinat sa-si schimbe comportamentul dintr-o data? De ce nu vrea sa mai vorbim deloc? Nu vreau respunsuri in genul: "si-a gasit pe altcineva si nu stia cum sa-ti spuna." Multumesc anticipat!happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil nu ai fost dupa asteptarile lui si daca as fi in locul tau nu l-as mai suna deloc

| Floree99 a răspuns:

Poate a aflat ceva de tine (cineva i-a bagat prostii in cap) si a decis mai bine sa nu spuna nimic( sa nu intre in detalii). Sau pur si simplu are nevoie de o pauza.