| Alexandrailinescu a întrebat:

Am cunoscut un tip vara trecuta cand eram la o prietena. ne-am vazut de 2-3 ori, ultima data cand am fost in vara aceea acolo el s-a dat la mine.vara asta am fost din nou si acum parca a fost mai placut ma tot lua in brate, imi arata stelele, a adormit pe pieptul meu si tot imi spunea cum imi bate inima a dat o persoana de langa mine ca sa se aseze >elCand am plecat a sunat-o pe prietena mea si i-a cerut nr de telefon dar dadea vina pe alt baiat. A doua seara a fost putin mai distant...As vrea sa mai vb cu el insa el a plecat [era in vizita la bunici] insa stiu id. ul lui dar nu vrea sa par o disperata ca sa il bag in lista de mess Chiar nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma! Credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Sigur ca te place nu renunta la el. Funda?

| Mayar a răspuns:

Pai, nu poti tu sa faci rost de nrul lui si sa ii trimiti un sms?

| Ranya a răspuns:

Pai daca are numarul tau, dc nu te-a contactat? Poate te place. Nu se intampla nimic daca il adaugi in lista de mess.Incearca,n-o sa apara in ziar daca faci astawinking. Bafta