| Alexandrailinescu a întrebat:

Am cunoscut un tip vara trecuta cand eram la o prietena. ne-am vazut de 2-3 ori, ultima data cand am fost in vara aceea acolo el s-a dat la mine.vara asta am fost din nou si acum parca a fost mai placut ma tot lua in brate, imi arata stelele, a adormit pe pieptul meu si tot imi spunea cum imi bate inima a dat o persoana de langa mine ca sa se aseze el, mi-a cerut nr de tel dar m-am facut ca nu-l aud. A doua seara a fost putin mai distant...As vrea sa mai vb cu el insa el a plecat [era in vizita la bunici] insa stiu id. ul lui dar nu vrea sa par o disperata ca sa il bag in lista de mess Chiar nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma! Credeti ca ma place?

6 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Posibil.Incearca sa vorbesti totusi cu el.Zi-i ca treceai printr-o perioada mai dificila.

| bella_5744 a răspuns:

Cu siguranta o sa aprecieze ca il cauti pentru ca se vede ca e indragostit de tine si odata ce a incercat sa stea langa tine sa vorbeasca cu tine, sa nu mai astepti sa mai incerce tot el pentru ca nu o va mai face.baietii au si ei orgoliul lor, daca tu nu i-ai dat nr de telefon el nu o sa mai incerce sa te caute sau ceva acum e randdul tau sa ii arati ca iti pasa de el si ca iti amintesti de el. Poti sa ii dai pe mess nr tau si sa ii spui sa te sune sa mai vb si daca o sa te sune inseamna ca el chiar vrea o relatie cu tine iar in seara aceea ti-a demonstrat-o, pacat ca ai observat tu prea tarziu.Nu mai pierde timpul, treci la fapte.pup

| IoNuTz96 a răspuns:

Normal ca te place fato, care alt baiat iti mai cere nuamru de telefon, te ia in braste, adoarme pe pieptul tau? 100% te iubeste si e indragostit de tine, doar ca tu nu il bagi in seama ceea ce poate duce ca el sa isi gaseasca pa alta, cel mai bine ar fi sa, vb cu el pe mess, si totusi trebuia sa ii dai nr de telefon big grin

| PassionPourChocolat a răspuns:

Nu ai de unde sa stii pana nu incerci. Daca ii bagi ID-ul in lista ta de mess nu inseamna ca esti o disperatawinking poate daca faci lucrul asta o sa aprecieze big grin mult noroc

| Alexandrailinescu explică:

Multumesc de sfaturi>big grin

| Alexandrailinescu explică:

Ma rog atunci cand mi-a cerut nr de tel dadea vina pe alt baiatbig grin