| Briana09 a întrebat:

Am dat like pe facebook la o pagina si nu are buton "unlike". Cum fac sa nu mai imi placa pagina?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea nu corespunde categoriei,va fi mutata la cea corespunzatoare.Numai bine.

| Briana09 explică (pentru anonim_4396):

Oh Doamne mereu trebuie sa existe cineva ca tine care sa se bage in treburile oamenilor. Cred ca de ma ui tla intrebarile tale is toate la aceeasi categorie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Briana09):

Respectind categoria va respectati pe voi si pe ceilalti utilizatori.Respectati regulamentul TPU.Numai bine.

| harrypotter2 a răspuns:

Are...undeva in stanga jos, apar 5 variante :
"Add to My Page's Favorites
Remove from My Page's Favorites
Get Updates via RSS
Unlike
Share "