| mamarutza12 a întrebat:

Am doua intrebari pentru voi:
1. Cum sa procedez cand ma sarut pentru prima oara?
2. Cum este sa faci sex?

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lollipop_2029 a răspuns:

1. Daca nu stii sa saruti, lasa-l pe el sa te ghideze. nu toti stiu de la bun inceput chestia astawinking. si iti dau un sfat. nu incepe direct cu un franch kiss, vei avea timp si de unu din ala, dar incepe mai intai cu unul finutzwinking
2. O sa aflii la momentul potrivit. unora le place altora nu. depinde cu cine o faci si daca te intelege in momentele respectivewinking mai ales daca esti virgina. in primul rand faceti o atmosfera placuta apoi va asigurati ca nnu aveti cum sa fiti deranjati si apoi incepeti sa va desbracati etc etc.chatterbox asta cred ca stii si tulaughing a si aveti grija sa nu va grabiti la preludiu ca si asta e importantwinking. si na. mai incolo cred ca stii sau o sa afli pe parcurs.
te sfatuiesc mai intai sa te pregatesti pentru sarutul de care ai intrebat ca daca n-ai experimentat inca sarutul nu cred ca va veni prea repede momentul in care vei face sex. a si un sfat prietenesc: nu o face decat cu cel care crezi ca, chiar te iubeste si tine la tine, nu unul care sa profite de tine iar apoi sa te lasewinking pup :*:*
succesthumbs up

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand asa ceva despre sarut nu se zice nimic ai sa vezi tu cum se va proceda la momentul potrivit, e ceva inexplicabil si despre sex e ceva frumos care iti va ajunge cand vei fi majora.

| gigiro a răspuns:

1. Daca ai 12 ani,poti sa te saruti, dar trebuie sa te lasi purtata de sentimente cand saruti, nu se dau asfel de lectii. 2). Nu e pentru copiii de 12 ani. Sexul se face nu numai cu organele respective.se face si cu mult."cap ". adica dupa ce ai ajuns la o anumita maturitate. Acum cativa ani erai in clasa intai, o micuta fetita, si acum ca esti clasa a 6-a, vrei sex?

| EdwLo a răspuns:

Sfat clar, si rog utilizatorii sa nu fie idioti straight face Si sa bage fetei prostii in cap, ca mai tarziu tot voi ve-ti zice " uite ce-a ajuns tara asta "

Ma rog, la ce-ai intrebat tu, cel mai simplu e sa traiesti momentul, sa te lasi purtata de val tongue Va veni de la sine, trebuie doar sa va lipiti buzele intre voi, si de acolo vine de la sine. ai sa vezi.

La cealalta parte, esti mult prea tanara sa te gandesti, si chiaaaaaar nu isi are rostul.

Revin-o cu intrebarea peste 5 ani

| annakarenina a răspuns:

Sarutul este ca o atingere a doua suflete, iar sexul ceva ce vei face cand vei fi majora, dar din adevarata dragoste.