| Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Vreau sa sarut o fata pentru prima oara fata are 14 ani cum as putea sa procedez

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prima data te imprietenesti cu ea.Pe urma dupa ce va cunoasteti macar cateva zile o intrebi daca accepta ca sa nu te trezesti cu o palma.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roag-o frumos.

| frostxtq a răspuns:

Spune-i ca iti doresti foarte mult sa o saruti si intreab-o daca iti da voie sa faci acest lucru. happy

| mius a răspuns:

Te duci la ea cu un telefon nou si vezi ca singura te pupa, pe parinti ei ai intrebato de acest lucru, sunt de acord?