| PentruFete a întrebat:

Cand a fost prima oara cand ati avut primul sarut frantuzesc?

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Este de foarte mult timp, şi a fost cu iubita nu prietena să facem confuzie!

| IoanaIoa88 a răspuns:

La 13 ani. big grin

| XxBlueRosexX a răspuns:

La 13 ani a fost chiar foarte frumos, eram pe plaja la apusul soarelui povesteam si dintr-o data m-a sarutat. apoi am ramas impreuna.

| Keith a răspuns:

La 16 ani si a fost super.

| Enki a răspuns:

12 ani

| kx123 a răspuns:

La 13 ani. Eram intr-un parc din cate imi aduc eu aminte.

| KooKoo a răspuns:

La 12

| myiau a răspuns:

La 14 anihappy

| DODO2111111 a răspuns:

La 11 ani...

| Iullianna a răspuns:

La 13 anihappy.

| Suciu_Ana_1997 a răspuns:

Primul meu sarut frantuzesc a fost la 7 ani. eram acasa la un baiat care ma iubea si la un moment dat m-a luat de mana si m-a sarutat! dar nu am ramas impreuna pentru ca m-am mutat la alta scl si nu mai mergea sad
cand spun ca la 7 ani, chiar s-a intamplat!