| kiki81 a întrebat:

Am durere in varful penisului uneori cand il ating alteori fara sa vreau.Care ar fi cauzele? Activitatea sexuala am inceputo 5 zile in urma, ma gindesc ca e de la prezervativ, dar poate ca cineva stie mai bine care e cauza si cind imi va trece. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Daca te-ai protejat, probabil ata este pe cale sa ti se rupa sau poate fi chiar o infectie urinara

Răspuns utilizator avertizat
| DubluV a răspuns:

Ai făcut-o cu prezervativ sau fără? Dacă fără, atunci posibil să fi aninat o BTS. Dacă cu, posibil din cauza suprasolicitării, sau neatinției. posibil și vremea de afară să fie de vină, adică să fi stat mult la rece.

| Floryn3423 a răspuns:

Http://www.tratament-dureri.ro/......-penis.php ar putea sa te ajute. Un alt link ok poate fi si http://www.tratament-dureri.ro/dureri/dureri-de-penis.php. Oricum, du-te si la doctor!

Răspuns utilizator avertizat