| Anonim796 a întrebat:

Am facut operatie de fimoza iar varful penisului meu e foarte sensibil la orice atingere, nu stiu cum sa descriu anumita "durere" in cat timp va trece si voi putea sa l ating fara sa ma doara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alinadianaaa a răspuns:

În decursul a 5-7 zile durerea va disparea, pana atunci ai mare grija sa nu te lovesti in zona respectiva.