| alone a întrebat:

Am emotii! in curand o sa ma int cu baiatu p care il iub si o sa ma sarute noi doi d iubim dar nu ne-am sarutat inca.pana acum nu sa plans nimeni d felu in care sarut dar c ma fac daca lui nu-i place cum sarut? am buze frum si senzuale dar daca nu sarut bine? sau daca nu sarut corect? cum se saruta corect? oare daca nu o sa-i placa cum sarut o sa se simta la fel d atras de mine ca pana acum?

4 răspunsuri:
| mon@29 a răspuns:

Hi! daca tine al tine ca adevarat nu cred ca mai conteaza felul ci sentimentelewinking

| alysefu a răspuns:

''dar daca nu sarut bine? sau daca nu sarut corect?'' incerca asta nu inseamna ca va veti despartiiwinking

| Ana_4328 a răspuns:

In primul rind nu exista reguli care trebuie respectate.trebuie s ate simti liber.sa te gindesti la ceva frumos si sa fii pozitiva, crede-ma asta face cel mai bine...Si totul o sa vina de la sine.Crede-ma o sa fie mai bine decit te astepti tu!

| daiaaaa a răspuns:

Salut! Daca te iubeste cu adevarat nu o sa conteze foarte mult pentru el daca nu sti sa saruti. Trebuie sa te accepte asa cum esti. Daca va spune ca nu stii sa saruti atunci spune-i sa te invete si apoi te poti saruta linistita. Iar daca pana acum nu sa plans nimeni de felul in care saruti inseamna ca probabil saruti bine.Sa nu ai emotiioh go on.Bafta. Sper ca te-am ajutat>big grin