| lorenmorgan a întrebat:

Imi place de fostul meu coleg e un baiat de 18 ani inalt si e foarte foarte frumos.cind ne vedeam seara la disco sau la cafenea sau seara cind ne intilnam in drum imi spunea sa-i dau un sarut pe buze incepem sa-i dau un sarut dar el incepea sa-ma sarute pasional in loveam peste fata ca sa nu mai faca asa ceva dar in interiorul meu ma pierdeam cu totul imi placea la nebunie cum saruta nu am mai intilnit asa baieti care saruta atit de bine si dulce. ca el am impresia ca nu mai sunt asa baieti ca el.eram la masa cu prietenii la bar si a mai spus de mai multe ori ca o sa ma ea de mireasa pentru ca gatesc bine.ca sunt frumoasa si ca am un corp frumos mereu cind ma vede incearca sa puna mina la sin si la fund dar eu nu-l las ca nu sunt si nici nu vreau sa par ca o prostetuata.ma petrecut de 2 ori acasa si iarasi ne-am sarutat a spus ca la visat asa ceva ca se va intimpla sa ne sarutam.m-am vazut cu el la o cafenea eram amundoi afara si am cerut sa beau apa din sticla lui si mi-a zis imi vda daca ii voi da un sarut pe buze.am incercat sa-i dau o pupa si a inceput sa-ma sarute pasional iar eu am fugit.nustiu de ce el face tot asta daca are prietena? oare ma place simte ceva pentru mine? Sau se gindeste cum sa-ma culce? a

8 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Vrea doar sa ti-o puna. Scapa de el. Te atrage doar pentru ca pare sigur pe el, e tupeist, adopta fatada de "bad boy" si te lasa sa crezi ca tu ai fi singura fata care l-ar putea schimba. Nu te lasa pacalita. Sunt o multime de baieti care nu numai ca te pot face sa te simti la fel de bine, dar sunt si seriosi.

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i pace, vrea doar să profite de tine așa cum profită și de prietena lui.
Cel mai bine ar fi să-l lași în pace.

Te pup.

| Captoresque a răspuns:

Din moment ce are prietenă, e clar că se folosește de tine chiar dacă se poartă frumos, nu crezi? Gândește-te puțin logic.
Și dacă știi că are prietenă, de ce n-o părăsește? Sau nu ți-a venit în cap să-l întrebi asta?

| justsummer a răspuns:

Da te vede ca pe un obiect si cam profita de naivitatea ta stiu doare sa auzi asta, dar asa e se joaca cu tine si se pare ca se descurca destul de bine. Ar trebui sa ii spui clar sa ia distanta sau sa nu se mai poarte ca un badaran.

| Andreea22X a răspuns:

Am si eu o intrebare: cati ani ai? Din moment ce el are prietena.e cam logic ca nu te place pe tine si doar te foloseste..Nu ii mai permite sa te sarute. Spune-i mai bine isi vada de relatia lui, oricat de mult te-ar durea pe tine asta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreea22X):

Ea are 18 ani, e născută in 95.

| Andreea22X a răspuns:

Scuze..acum am revazut intrebarea ta si ai spus ca iti place de fostul coleg..deci probabil si tu ai tot 18 ani ca si el.

| JasminNoir a răspuns:

De ce ar vrea sa " te culce"? Tu nu te poti culca singura?