| anonim_4396 a întrebat:

Am facu "sex" cu partenera mea aseara, problem este ca ea este speriata, mi-am introdus penisul in ea de 3 ori iar mai tarziu inca de 2 ori dar nu a intrat pana la capat. Eu nu am ejaculesem in zilele trecute inaintea zilei cu actul sexual.Ar purtea ramane insarcinata sau este nevoie de o pastila de o a doua zi? Raspuns rapid, va rog.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat deloc si fata nu este in perioada fertila, atunci nu sunt motive de sarcina si nu-i recomandat sa ia pastila de a doua zi, din cauza efectelor negative dezastruoase, care apar dupa aceea, pe o perioada de 6-12 luni.
Pe viitor, va sfatuiesc sa folositi PREZERVATIV la absolut toate penetrarile vaginale!

| mihai69 a răspuns:

De la ce ați făcut voi, nu. Dar nu am de unde să știu ce o fi făcut în lipsa ta.

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine nu poate sa rămână gravidă.

| cristimihailov a răspuns:

Prietene, dar pune mana pe o carte de anatomie.
Au si din alea cu poze.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu știi ce e pastila de a doua zi și câte ravagii face in organism? O s-o îndopi cu pastile dupa fiecare contact pentru că ți-e lene sa citești cum sta treaba?
Pune mâna și educa-te. Normal că e speriată când simte că nici tu nu ai idee ce faci acolo.

| Ka0ru a răspuns:

Folositi prezervativul data viitoare ca sa nu mai stati cu stres.