| deyutzaa_7457 a întrebat:

Am facut 2 teste de sarcina di mi-au iesit negative dar nu mi-a venit ciclul si imi venea regulat in fiecare luna doar acum a intarziat cateva zile... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| airam a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi! e un lucru destul de normal sa ai o dereglare! toate femeile au uneori cate o dereglare! poate e din cauza ca ai fost stresata sai ai fost racita sau ai luat ceva medicamante

4 răspunsuri:
| Ţiiţţţu a răspuns:

Stai linistita o simpla dereglareoh go on

| annna a răspuns:

Stai linistita ca este o simpla dereglarewinking

| deliam_8720 a răspuns:

Testul de sarcina il faci doar in cazul in care nu ai folosit nicio metoda sa te protejezi, iar ca sa nu fie un rezultat fals trebuie facut cam la 2 saptamani de a contactul sexual. Sfatul meu e sa astepti, daca ai facut testul cand si cum trebuie si a iesit negativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu...in fiecare an nu imi vine cate 2 luni, iar apoi este iar regulat. se mai intampla. poate o dereglare hormonala, sau cine stie. oricat ai incredere in testele de sarcina. daca nu 100 %, macar 95 % :*:*:*